Krzesła do restauracji


Jeśli teatr zaczyna się od wieszaka, to restauracja, kawiarnia lub bar zaczynają się od wygodnego otoczenia. Oczywiście, popularność lokalu w dużej mierze zależy od umiejętności kucharzy i jakości obsługi, ale nastrój miejsca jest w dużej mierze określany przez meble.

Najważniejsza jest wygoda

Ludzie przychodzą do nieznanej im kawiarni i pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę jest wygoda siedzeń i foteli. Jeśli krzesła do kawiarni i restauracji zostaną wybrane niedbale, istnieje duże prawdopodobieństwo utraty klienta, a żadne gastronomiczne arcydzieła nie uratują sytuacji. Jak kompetentnie wybrać te ważne atrybuty? Specyfika mebli używanych w lokalach gastronomicznych polega na tym, że w porównaniu z domowymi, są one użytkowane znacznie intensywniej.

Wyposażenie restauracji

Wybierając krzesła do kawiarni, barów i restauracji, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy: koncepcję i format lokalu, typowy temperament gości, projekt i paletę kolorów pomieszczenia. Niezależnie jednak od tych czynników, wyposażenie wnętrz powinno spełniać wymogi wygody, funkcjonalności, ergonomii i estetyki.

Weź pod uwagę fakt, że odwiedzającymi instytucję mogą być osoby o różnym wzroście. Nie wybierajmy najwęższych krzeseł i podłokietników, które dodatkowo ograniczają przestrzeń. W przeciwnym razie gość może znaleźć się w niezręcznej sytuacji. Niestabilne, chwiejące się krzesło może zepsuć każdą sielankę. Odwraca uwagę od jedzenia i zwiększa ryzyko rozlania czegoś gorącego. Zalecamy poszukiwanie modeli z solidnymi nogami.

Producent krzeseł

Stosować wyłącznie wyposażenie przeznaczone do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Wybierz wysokiej jakości krzesła do jadalni i kawiarni z trwałą powłoką, niezawodnymi okuciami. Tapicerka tkaninowa nie jest najbardziej praktyczną opcją. Ale jeśli naprawdę chcesz, możesz rozważyć tkaninę ze specjalną impregnacją odporną na zabrudzenia. Meble powinny być łatwe do czyszczenia, zarówno na sucho, jak i na mokro. Duże natężenie ruchu spowoduje, że brud i plamy będą się gromadzić na meblach przez cały czas. Ważne jest, aby elementy mogły być szybko wytarte bez denerwowania klienta lub przerywania harmonogramu pracy zakładu.

Do restauracji bezpośrednio od producenta: www.stylehome.com.pl